Hakkımızda

Kamburoğlu Mimarlık & Mühendislik 2012 yılında Yüksek Mimar Hasan Can Kamburoğlu ve İnşaat Yüksek Mühendisi Cihan Kamburoğlu tarafından kurulmuştur.
Hizmet verilen kamu ve özel sektör yatırımlarında Kamburoğlu Mimarlık & Mühendislik, geniş kapsamlı ve çok yönlü proje yapımı ve proje yönetimi hizmetleri ile yatırım ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmektedir.
Şirketimiz her türlü yatırım projesi için yaratıcı, ekonomik ve sürdürülebilir tasarımlar ile etkin proje yönetimi konularında çözümler üreten, planlama, mimarlık, danışmanlık, uygulama, taahhüt, iç ve dış mekan tasarım ve dekorasyonları ile, tüm mimari ve statik proje alanlarında geniş kapsamlı mühendislik hizmetleri sunan, mimarlık ve mühendislik firmasıdır.
Firma merkezi Alanya’da olup, yurt içinde ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

Felsefemiz
Kurumsal felsefe, başarıya giden yolda yenilikçi, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler oluşturmak için teknik yeterliliği beslemek, yaratıcı fikirler üretmek ve özgün çözümler sunmaktır.

Kamburoğlu'nun misyonu, kurumsal hedefleri ve kalite politikası gereği hizmetlerinde sürekli gelişimi sağlamaktır. Kamburoğlu'nun tek değeri insandır.

Kamburoğlu üstlendiği projeleri gerçekleştirebilmek için en önemli kriterin fonksiyonel analitik çözümlerin yanı sıra doğru işbirliği ve gerçek takım ruhu olduğuna inanır. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğu desteği kendi kaynaklarından ve her biri kendi konusunda uzman kuruluşlardan alır. Gerekli durumlarda, konusunda uzman şirket ve kişilerle işbirliğine giderek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti için tüm şartları bir araya getirir.