MÜHENDİSLİK GÜVENİLİR YAKLAŞIM

  • Ana Sayfa
  • /
  • MÜHENDİSLİK GÜVENİLİR YAKLAŞIM

Kamburoğlu; İnşaat mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği olarak üç ana grupta toplanabilen temel mühendislik hizmetlerini kendi özkaynakları ve konusunda uzmanlaşmış firmalar ile birlikte sağlamaktadır.

Kamburoğlu inşaat mühendisliği kapsamındaki yapısal tasarım ve hesaplamaları, sismik tasarımları ve altyapı tasarımlarını, tasarım kriterleri düzenlenmesinden ihale dosyası düzenlenmesine kadar kendi özkaynakları ile sağlar. makine mühendisliği ve elektrik mühendisliği kapsamındaki tasarım hizmetlerini ise kendi kontrol ve koordinasyonu altında, konusunda uzman firmalardan sağlar.

Kamburoğlu inşaat mühendisliğinde betonarme yapılar, çelik yapılar tasarımı yanı sıra güçlendirme ve onarım proje hizmetlerini de sağlar.

Makine mühendisliğinde sıhhi tesisat, hvac tesisatı, yangın söndürme tesisatı, endüstriyel sistem tesisatı, bina otomasyon tesisatı konularında hizmet verir. elektrik mühendisliğinde og, ag, zayıf akım sistemleri, yangın algılama sistemleri, bina otomasyon sistemleri konularında hizmet verir.

Konut Yapıları
Ticaret Yapıları
Güçlendirme
Karma Kullanım Yapıları
Sağlık ve Eğitim Yapıları
Altyapı